Wynajem aut w Krakowie

Wypożyczalnie samochodu w Krakowie

wypożyczalnia aut krakówPodróżując zarówno po kraju jak i za granicą dbamy o to aby nasza wycieczka była wygodna i komfortowa. Nie zawsze jest to możliwe, chyba że skorzystamy z możliwości wynajmu samochodu. Jest  to opcja dla każdego kto preferuje wygodę i bezpieczeństwo w jednym. Wiadomo przecież, że samochód dowiezie nas do celu bez konieczności pokonywania dużych odległości chociażby od lotniska do pierwszego przystanku autobusowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych, powstała wypożyczalnia samochodów w Krakowie, która posiada kilkadziesiąt punktów odbioru pojazdów w tym również na lotnisku Kraków Balice.

Rezerwacja samochodu przez internet

Wynajem samochodu osobowego jeszcze nigdy nie był tak prosty. W dobie wszechobecnego internetu, klient może zarezerwować samochód online, wybierając auto spośród wciąż rozwijającej się listy. Wypożyczalnia aut Kraków dysponuje samochodami różnej klasy, stąd też istnieje możliwość wyboru wymarzonego auta typu kombi, coupe, hatchback, kabriolet, sedan i wiele innych. Dokonując rezerwacji przez internet masz możliwość zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi parametrów technicznych pojazdu, co z kolei pozwala na wybranie auta dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy pojazd jest ubezpieczony OC i AC, ponadto posiada on pełne wyposażenie. Można również dodatkowo wynająć nawigację GPS lub fotelik dla dziecka. Elementy te na pewno ułatwią podróżowanie, szczególnie na dalekich trasach. Nie zwlekaj zatem i rezerwuj auto jeszcze dziś!