Lotnisko Kraków Balice

Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Balice

Lotnisko Kraków BaliceLotnisko Kraków Balice im. Jana Pawła II jest drugim zaraz po Warszawie portem lotniczym, który rocznie odprawia największą liczbę pasażerów. Usytuowane jest w miejscowości Balice, około 11 km od centrum Krakowa. Lotnisko to jest bardzo dobrze wyposażone zarówno pod kątem technicznym jak i usługowym. Znajduje się tu bowiem między innymi kawiarnia, poczta, bankomaty, informacja turystyczna oraz lotnicza, a także standardowo liczne sklepy bezcłowe. Co więcej tuż przy lotnisku znajduje się wypożyczalnia samochodów Kraków Balice, która oferuje przyjezdnym możliwość wynajmu auta zarówno w placówce stacjonarnej jak i wcześniej poprzez rezerwacje internetową.

Linie lotnicze Lotnisko Kraków Balice

Jako jedno z najbardziej znanych portów lotniczych w Polsce Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Balice obsługuje kilkanaście linii lotniczych, w tym także tanich linii, z których chętnie korzystają podróżni, zwiększając tym samym ruch na lotnisku Balice. Wśród przewoźników znajduje się AirBerlin, Alitalia, Austrian, British Airways, Brussels Airlines, EasyJet, Jet2, KLM, LOT, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, SprintAir, Swiss, AirFrance, SAS, Iberia, Aegean, Eurowings, Finnair, Vueling.

Wynajem samochodów Kraków Balice

Jeśli planujesz podróż i chcesz aby z lotniska była ona kontynuowana wygodnie i komfortowo to polecamy wynajem aut na lotnisku Kraków Balice. To doskonałe rozwiązanie również dla rodzin z małymi dziećmi, gdyż oprócz standardowego wyposażenia pojazdu można także doposażyć je w foteliki dla dzieci lub nosidełka dla niemowlaka. Ponadto można skorzystać z nawigacji GPS, co zapewnia pełen komfort podróży. Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice posiada swoje stacjonarne oddziały w kilkudziesięciu miejscach w kraju, również w Krakowie. Odbiór zarezerwowanego samochodu może zatem nastąpić w jednym z punktów, albo można wybrać opcję podstawienia pojazdu w konkretne miejsce. To dodatkowy plus wynajmu samochodu przez internet. Wynajmując auto pamiętajmy o zapoznaniu się z regulaminem i warunkami wynajmu oraz ofertą wypożyczalni takich jak chociażby wypożyczalnia samochodów Happy Rent, iRent, JolCar, czy Panek.