Lokalizacja GPS w pojazdach

lokalizacja gps w pojazdach

Kontroling pojazdu online pozwala na bezproblemowy dostęp do wszystkich danych samochodu z telefonu, tabletu, komputera, czy wszelkich innych urządzeń mobilnych, które tylko mają połączenie z Internetem. Nasz system lokalizacji umożliwia śledzenie pojazdu – nie tylko jego położenia, ale też poziomu zużycia paliwa, techniki jazdy kierowcy, ewidencji przebiegu pojazdu VAT, czas pracy kierowcy, monitorowanie zużycia paliwa i wiele innych opcji szczególnie dostosowanych do firm różnych branż (przewozowych, car pooling i wynajem, rolnictwo, budowa, transport).

Aplikacja monitoringu GPS na telefon jest szczególnie atrakcyjna dla pracodawców, którzy mogą mieć wgląd na bieżąco na sposób jazdy i prędkość kierowców, poziom załadowania pojazdu, temperatury, przekraczanie granic, itp.

Innowacyjny system monitoringu pojazdów GPS

Lokalizacja GPS w pojazdach jest w dzisiejszych czasach obowiązkowa. Każdy ją ma i nie wyobrażamy sobie dalszej podróży w przypadku, gdy system lokalizacji nie działa. Kontroling pojazdu online to kolejny krok w rozwoju w tej dziedzinie. Aplikacja monitoringu GPS na telefon jest praktycznie niezbędna do car pooling i firm wynajmujących samochody. Kontroling pojazdu online zwiększa poziom bezpieczeństwa zarówno dla użytkownika, jak i dla firmy.

Dokładna i bezawaryjna lokalizacja GPS umożliwia śledzenie pojazdu w każdych warunkach, zawsze i wszędzie. Jest to szczególnie przydatne w przypadku ewentualnego wypadku. Lokalizacja GPS pozwala na szybkie znalezienie pojazdu i zareagowanie, a kompleksowy kontroling pojazdu online, na ustalenie winy w przypadku stłuczki.

System lokalizacji zakupiony od naszej firmy to pewna inwestycja. Mamy dwudziestoletnie doświadczenie w branży telemetrii, sprzedaliśmy już ponad 40 tysięcy lokalizatorów GPS w Polsce i na świecie, nasza kadra składa się tylko z doświadczonych i wyedukowanych inżynierów technicznych.

O wysokim standardzie oferowanych przez nas usług i produktów świadczą setki opinii zadowolonych klientów i długotrwałe współprace z renomowanymi firmami.